27.09.2020.  Strona Główna arrow Usługi internetowe
Moje Menu
Strona Główna
Usługi internetowe
Przykłady realizacji
Hosting i domeny
Usługi komputerowe
Obsługa firm
Usługi graficzne
Kontakt
domeny.tv
Tworzenie Serwisów Internetowych

WWWPrzyjmiemy do realizacji każde zlecenie. Od prostych stron - wizytówek aż po zaawansowane serwisy z obsługą baz danych, sklepów internetowych, forów dyskusyjnych itp.

Możemy sami zebrać wszystkie materiały, zaproponować układ i rozwiązanie.

Tworzymy serwisy w dowolnej technice jednak z uwzględnieniem prostoty i funkcjonalności, bez zbędnych fajerwerków, ale komunikatywne. Odpowiednia budowa przyczynia się do wysokiej pozycji w rankingach wyszukiwarek, co bezpośrednio przekłada się na dużą liczbę odwiedzin stron. Częsta optymalizacja i natychmiastowa reakcja na potrzeby zmian lub błędy sprawi, że serwis cały czas będzie na topie.

Otrzymasz od nas za darmo system zarządzania treścią CMS.

  Serwis może być umieszczony na naszych serwerach lub na serwerze należącym do klienta. Oczywiście zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku, zapewniamy pełną obsługę serwisu w celu zapewnienia jak najlepszej jego funkcjonalności.  

 Ze względu na bardzo zróżnicowane wymagania klientów nie jesteśmy w stanie określić ceny za wykonanie witryny przed poznaniem szczegółów. Możemy jednak dostosować projekt do Państwa oczekiwań cenowych poprzez ograniczenie pracochłonnych dodatków.

Przy kalkulowaniu ceny serwisu bierzemy pod uwagę pracochłonność (ok 24 zł/godzinę netto), sposób dostarczenia materiałów, ilość zdjęć i skanów które będziemy musieli wykonać, ilość animacji, ilość elementów graficznych itp.

Dlatego każdy projekt kalkulujemy oddzielnie i po uzgodnieniu wyglądu, zawartości, budowy witryny przedstawimy Państwu indywidualną ofertę cenową uwzględniającą Wasze oczekiwania w tym zakresie.

Dopuszczamy możliwość negocjacji ceny.

Dopuszczamy rozłożenie zapłaty za wykonanie witryny na raty.

Jesteśmy w stanie przebić każdą inną ofertę.

Podane dalej ceny są cenami netto, nie stanowią cennika i mają charakter orientacyjny.

Podpisując z nami umowę na stałą obsługę serwisu zastosujemy upust do 20%.

 

 
© 2020 Waldkowa Serwis
WALDKOWA - SERWIS - Powered by Joomla!