27.09.2020.  Strona Główna arrow Hosting i domeny
Moje Menu
Strona Główna
Usługi internetowe
Przykłady realizacji
Hosting i domeny
Usługi komputerowe
Obsługa firm
Usługi graficzne
Kontakt
domeny.tv
Hosting i domeny

Usługi hostingowe (serwery na stronę www)

Dla naszych Klientów proponujemy serwery wirtualne firm należących do czołówki polskich firm świadczących usługi hostingowe.


Hosting własny

Dla klientów których serwisy są w naszej ciągłej opiece i aktualizacji proponujemy tańszy hosting na naszych własnych serwerach wirtualnych.

Pomoc w rejestracji domen

Dla naszych Klientów oferujemy pomoc w wyszukaniu domeny oraz pośrednictwo w jej rejestracji*.    

 

 tutu

 

 

*domeny rejestrowane są u naszych partnerów handlowych, którzy wystawiają faktury zgodnie ze swoim cennikiem domen.

 

Usługa ta nie obejmuje modyfikacji, odświeżania, zmian i rozbudowy Waszego serwisu. W razie jeśli będziecie Państwo mieli takie potrzeby wykonamy te usługi w ramach nowego, odrębnego zlecenia. Koszt zmian i przeróbek a także aktualizacji i rozbudowy wynosi ok 50 - 200 zł za podstronę i zależy od zakresu zmian, ilości nowych elementów, animacji, grafik itp. Zazwyczaj czas wprowadzenia nowości bez podpisanej wcześniej umowy wynosi ok 7 - 10 dni.

Proponujemy jednak Państwu zawarcie znacznie korzystniejszej umowy na bieżącą opiekę nad serwisem, odswieżaniem, uaktualnianiem, rozbudową i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Podpisujac z nami conajmniej roczną umowę zastosujemy upust na wykonanie witryny nawet do 20%.

W ramach tej umowy świadczymy następujące usługi:

  • Umieszczenie strony na serwerze.
  • Utrzymywanie witryny w ciągłej dostępności, wykonywanie kopii bezpieczeństwa baz danych, błyskawiczne usuwanie skutków włamań hackerskich.
  • Domenę (w domenie waldkowa.pl np. wasza_firma.waldkowa.pl)
  • 3 skrzynki pocztowe z adresami e-mail w domenie waldkowa.pl (np. „wasza_firma”@waldkowa.pl). W razie potrzeby możemy założyć więcej adresów e-mail.
  • Odświeżanie serwisu min 2x w miesiącu. Pająki i roboty sieciowe rozpoznają taką stronę jako nową.
  • Aktualizacje do 2x w miesiącu na zlecenie telefoniczne, emailem lub faxem (w razie takiej potrzeby nasz przedstawiciel przybędzie do Państwa firmy zebrać potrzebny materiał).
  • Rozbudowę serwisu (4 podstrony w roku). Rozbudowa obejmuje zarówno wykonanie nowych stron i zmiany w menu nawigacyjnym jak też gruntowne przeróbki podstron istniejących włącznie ze zmianą zdjęć i innych elementów graficznych. W ramach rozbudowy możemy także na życzenie klienta zmienić layout graficzny, wykonać nowe logo czy nagłówkowy bannerek itp.
  • Wykonanie bannerka reklamowego i buttonika w technologii flash lub gif.
  • Umieszczanie adresu witryny w wyszukiwarkach, katalogach, umieszczanie w serwisie linków zwrotnych, analiza wejść na serwis, optymalizacje serwisu oraz wszystkie inne działania mające na celu podnoszenie pozycji w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek a zwłaszcza w Google (najczęściej używanej wyszukiwarki w Internecie). Okresowe odświeżanie wpisów katalogowych oraz po każdej większej zmianie w serwisie. Nie stosujemy przy tym niebezpiecznych metod spamowania wyszukiwarek ani zgłaszania strony do automatycznie indeksujących systemów czy też instalowania systemów wymiany linkami. Wszystkie operacje robimy indywidualnie dla Waszego serwisu, ręcznie, zaś odnośniki i reklamy umieszczamy wyłącznie na stronach których zawartość i treść jest zgodna z prawem.
  • Udostępnianie statystyk ruchu na stronie.

Koszt tych usług to 200 zł miesięcznie. (cena netto)

 

Uwaga:
Podane ceny są cenami netto (VAT 23%)
Dopuszczamy możliwość negocjacji ceny.
Powyższa oferta cenowa ma charakter orientacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz prawa handlowego.
 

 
© 2020 Waldkowa Serwis
WALDKOWA - SERWIS - Powered by Joomla!